31 rugpjūčio, 2022

Pažintinis žygis Verkių regioninio parko miškais

Spalvotu rudeniu gėrėsimės rugsėjo 18 d. žygiuodami pažinti Verkių regioninio parko miškus ir paežeres!

👉 Jei įprastai į mišką keliaujate tik lazdų žirniams paremti, ateikite – pažinsite aplinką keliautojo akimis!

👉 Jei per darbų savaitę pavargote ir norite tik pailsėti, ateikite – nuostabi apylinkių gamta atgaivins, naujos patirtys ir pažintys atitrauks nuo rūpesčių!

👉 Jei jau esate išvaikščioję visus Verkių RP miškus ne tik žmonių, bet ir žvėrių takais, ateikite – žygio metu jūsų rankos reiks padedant kitiems perlipti per nuvirtusius ant tako medžius, rastais persikeliant per upelį, skinantis kelią per bruzgynus!

ŽYGĮ PRADĖSIME 11 val. žaidimų ir sporto aikštelėje, esančioje šalia 36 autobuso maršruto galutinės stotelės (Pagubės Sodų 16–oji g.).

Susitinkame 15 min. iki žygio pradžios.

ŽYGĮ BAIGSIME Ežerėlių geomorfologiniame draustinyje prie autobusų stotelės „Ežerėliai“. 

🚌 Grįšime viešuoju transportu, būtinai turėkite vilniečio kortelę.

🚶‍♀️ KELIAUSIME BEVEIK 11 km. Žygio pradžioje bus keletas galimybių atsiskirti nuo grupės ir grįžti į netikėtai stipriai traukti pradėjusius namus. Žygį bus galima baigti įveikus apie 9 km.

🕚🕞 UŽTRUKSIME 4-5 val., tad pravers kuprinė su gertuve ar termosu arbatos, energijos suteikiančiais skanumėliais bei užkandžiais pietums sau ir kitam. Sustosime pietauti pievelėje, pasiimkite pledą iškyloms, kad būtų patogu prisėsti, pailsėti.

🥾 Labai svarbu, kad avalynė būtų patogi, koja batuose neslidinėtų ir saugiai galėtumėte kopti šlaitais, eiti pasvirusiu taku, per medžių šaknis ar rastu per upelį.

PASIIMKITE VAIKŠČIOJIMO LAZDAS, jei jaučiate, kad praverstų sudėtingesnėse situacijose pasiremti. Bus galimybių keletą kilometrų žingsniuoti šiaurietiškai.

⛈ SVARBU! Jei lis smarkus lietus, žygis nevyks, bus perkeltas į kurią kitą dieną. Sekite renginio naujienas https://www.facebook.com/pagubesbendruomene

Jei turite klausimų, susisiekite: Jolanta Ramonienė, tel. 8 699 64747 arba el. paštu geltona.jolanta@gmail.com

Žygis organizuojamas įgyvendinant Pagubės bendruomenės projektą „Pagubės bendrystė – stipri kaimynystė“, finansuojamą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 

Laukiame visų, bet labiausiai dalyvauti kviečiami pagubiečiai.


Visos teisės saugomos. © 2022 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“