EUROPOS SPORTO SAVAITĖ „BEACTIVE“ / LASV Nariai
Lietuvos piklbolo federacija

2021 m. įkurta „Pickleball Lithuania“ yra ne pelno siekianti organizacija, kurios savanoriai ir profesionalai remia federacijos misiją - Supažindinti, remti ir populiarinti piklbolo  sportą žmonėms visoje Lietuvoje ir pasaulyje Lietuvos Piklbolo Federacija yra Tarptautinės Piklbolo Federacijos (IFP) narė.

Pagal oficialias Piklbolo taisyklių knygos trumpos istorijos gaires Piklbolas buvo išrastas 1965 m. Bainbridge saloje, netoli Sietlo, Vašingtone. Trys vyrai Joel Pritchard, Bill Bell ir Barney McCallum yra pripažinti kaip žaidimo kūrėjai. Piklbolas iš originalios rankų darbo įrangos ir paprastų taisyklių tapo populiaria sporto šaka visame pasaulyje. Lietuvos Piklbolo Federacija į Tarptautinę Piklbolo Federaciją įstojo 2021 m.

Piklbolas yra sparčiai populiarėjanti padelio sporto šaka, jungianti teniso, badmintono ir stalo teniso elementus. Jis greito tempo, jį lengva išmokti ir nepaprastai smagu žaisti dėl ilgų mušinėjimų, vykstančių žaidimo metu. Piklbolas dažniausiai žaidžiamas kaip dvejetų mačas. Vienetų mačai taip pat yra labai populiarūs ir įdomūs žaidėjams, ieškantiems didesnių iššūkių.

Rekvizitai:

Pramonės pr. 4E, Kaunas LT-51326
+370 656 40400
info@piklbolas.lt

https://piklbolas.lt/

 

Visos teisės saugomos. © 2022 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“