EUROPOS SPORTO SAVAITĖ „BEACTIVE“ / APIE #BEACTIVE
APIE #BEACTIVE
KAS TAI?
Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Sporto savaitės metu atsiras naujų veiklų, o taip pat bus toliau vystomos pasiteisinusios sėkmingos veiklos Europos, nacionaliniu regioniniu ir vietos mastu. Nors oficialios Europos sporto savaitės datos yra kiekvienų metų rugsėjo 23 - 30 dienos, tačiau ši visą Europą apimanti kampanija skatins europiečius būti aktyviais visus metus.
Iniciatyvą nuo 2015 metų vykdo 31 Europos šalis. Europos sporto savaitės koordinatorius Lietuvoje - Lietuvos asociacija "Sportas visiems".
UŽDAVINIAI?
Europos sporto savaite siekiama, kad daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs, o taip pat suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą. Ši savaitė skirta visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, socialinės padėties ar sportiškumo lygio. Sporto savaitės renginiai suburs eilinius žmones, valdžios institucijas, sportinius judėjimus, pilietinės visuomenės organizacijas ir verslininkus. Akcentuodami eilinių žmonių iniciatyvas, #BEACTIVE renginiai įkvėps ir atvers europiečiams daugiau galimybių reguliariai sportuoti ir mankštintis.
KAIP?
Europos sporto savaitės renginiai apima keturias sritis: švietimo ir darbovietės aplinką, renginius lauke, bei klubuose ir sporto centruose. Europos, nacionaliniu, regioniniu ir vietos mastu yra organizuojamos įvairiausios teminės iniciatyvos ir veiklos, į kurias įsitraukia skirtingų sričių atstovai. Svarbiausia tema #BEACTIVE yra atkartojama visus metus vyksiančiose kitose kampanijose, renginiuose ir veiklose.

Visos teisės saugomos. © 2022 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“