18 gruodžio, 2023

Artėjame link finalinio renginio "Breiko ir Hip Hop tyrnyro" visiems

Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ nuo 2023 metų rugpjūčio 1 d. įgyvendina  projektą „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo plėtotė per reguliarius gatvės šokių užsiėmimus – breikas ir hip-hop’as visiems“ (projektą dalinai finansuoja Sporto rėmimo fondas, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra).

Vykdomo projekto tikslas yra plėtoti tikslinės grupės fizinį aktyvumą per breiko ir hip-hop‘o šokių užsiėmimus vykdant reguliarias fizinio aktyvumo pratybas vaikams ir paaugliams. 

Projekto uždaviniai:

1. Vykdyti reguliarias breiko ir hip-hop’o fizinio aktyvumo pratybas 5 Lietuvos savivaldybėse įtraukiant ne mažiau kaip 450 vaikų ir jaunimo iki 18 metų.

2. Suorganizuoti du masinius gatvės šokių turnyrus siekiant plėtoti fizinį aktyvumą per breiko ir hip- hop’o šokių žanrus, kuriuose sudalyvautų ne mažiau 800 tikslinės grupės asmenų (per visą projekto laikotarpį).

Treniruotės Kauno miesto ir rajono, Palangos, Klaipėdos Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus miestuose vykdomos reguliariai – ne mažiau kaip du kartus per savaitę, kuomet bendra savaitės užsiėmimų trukmė 4 akad. val. Ši priemonė tiesiogiai skirta formuoti reguliarius fizinio aktyvumo įpročius, nes į veiklas įtraukti nauji, iki šiol fiziniu aktyvumu neužsiimantys vaikaiir jaunimas. 

Pasiekti rezultatai:

Jau įpusėjo pirmojo ciklo treniruotės, kuriose treniruotes lanko, treniruojasi daugiau negu 220 vaikų iš skirtingų Lietuvos savivaldybių. Hip Hop grupę sudaro 30 dalyvių, o Breiko – 15 vaikų. 

Visi projekto dalyviai, dalyvaujantys pirmame treniruočių cikle ruošiasi baigiamajam renginiui, kuriame susitiks visi projekto dalyviai iš skirtingų miestų. 

Jau 2024 m. sausio 20 dieną įvyks Breiko ir Hip Hop‘o turnyras.Šis renginys projekto „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo plėtotė per reguliarius gatvės šokių užsiėmimus - breikas ir hip-hop'as visiems" finalinis renginys.🤩

Renginio programa:

10:00 Registracija (prasišokimas)

12:00 Hip Hop Projekto komandiniai pasirodymai

12:30 Hip Hop Solo kategorijų Atrankos

13:30 Hip Hop Solo Kovos iki finalu

14:00 Breiko kovų Atrankos

15:30 Breiko Kovos iki Finalu

17:30 FINALAI ir APDOVANOJIMAI


Visos teisės saugomos. © 2022 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“