1 sausio, 2023

5 būdai, kaip paskatinti darbuotojus būti aktyvesniais

# 1 Skatinkite naudoti laiptus vietoj lifto

Prie lifto vestibiulių arba laiptų savo darbo vietoje iškabinkite plakatus ar reklamjuostes, kad paskatintumėte kolegas ar darbuotojus lipti laiptais.

Lipimas laiptais yra paprastas fizinis užsiėmimas, o galimybės šiai veiklai yra lengvai prieinamos.

Kai kurie darbuotojai netgi gali įgyti įprotį lipti laiptais. Šis mažas veiksmas gali paskatinti juos būti fiziškai aktyvesnius.

#2 Suteikite laisvą laiką fizinei veiklai

Apsvarstykite galimybę suteikti darbuotojams laisvo laiko kiekvieną savaitę arba kartą per dvi savaites, kad jie galėtų užsiimti fizine veikla. Suaugusiesiems rekomenduojama 30 minučių per dieną, 5 dienas per savaitę vidutinio sunkumo ar intensyvaus aktyvumo.

#3 Siūlykite treniruočių užsiėmimus

Pasikvieskite kūno rengybos instruktorių, kad per pietus arba po darbo vestų treniruočių užsiėmimus jūsų darbuotojams.

60 minučių aerobinės veiklos, tokios kaip Zumba, turėtų padidinti jų širdies ritmą! Raumenis stiprinanti veikla taip pat svarbi. Dalyvaukite kai kuriuose jogalato ar pilateso užsiėmimuose.

#4 Nurodykite ambasadorius

Identifikuokite darbuotojus, kurie aistringai mėgsta fizinę veiklą, tapti „ambasadoriais“. Jų, kaip ambasadorių, vaidmuo būtų skatinti ir daryti įtaką kolegoms užsiimti reguliaria fizine veikla.

Jie gali tai padaryti kurdami pratimų ar interesų grupes. Jie taip pat gali suburti visus kartu ieškoti būdų, kaip mankštintis būtų linksma ir įdomi. Tarpžinybinių konkursų rengimas ir subsidijuojamų žygių į Malaiziją organizavimas yra keletas idėjų, kurios gali paskatinti visus būti aktyvius.

5 Pradėkite bėgioti

Bėgimas yra puikus būdas padidinti savo energiją ir grąžinti veidui švytėjimą. Įkurkite bėgimo klubą, kad pasiruoštumėte kitam maratonui arba tiesiog vėl pradėtumėte bėgioti. Tiesiog šiandien apsiaukite bėgimo batelius ir pradėkite bėgioti.

Prevencinė kampanija „STOP nejudumui Lietuvoje“ bendrai finansuojama Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.


Visos teisės saugomos. © 2022 Lietuvos asociacija „Sportas visiems“